Bal Ósmoklasistów – wieczór pełen radości i wzruszeń
Bal Ósmoklasistów to wyjątkowy wieczór pełen radości i wzruszeń. Piękne stroje, elegancka sala oraz wspaniała atmosfera sprawiły, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Uroczystość rozpoczęła się pięknym wykonaniem poloneza, który wprowadził wszystkich w podniosły i wyjątkowy nastrój. Było to symboliczne i piękne zakończenie ważnego etapu edukacyjnego, a jednocześnie początek nowych wyzwań i kolejnych życiowych dróg.
W tym roku ósmoklasiści zaskoczyli także wszystkich niezwykłym występem, prezentując walca wiedeńskiego. Ich taniec zachwycił zgromadzonych gości i został nagrodzony gromkimi brawami.
Życzymy wszystkim Absolwentom, aby z taką samą gracją, jak nasi Tancerze na parkiecie, pokonywali kolejne etapy życia, rozwijali swoje pasje i osiągali wyznaczone cele.
